Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Горобей В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Красниченко А. Л. 
Структурно-алгоритмическое моделирование селекционно-племенной работы на молочной ферме / А. Л. Красниченко, В. П. Горобей, В. И. Безносов // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2010. - 8, вип. 10. - С. 83-87. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Приведена система описания технологического процесса селекционной работы на молочной ферме по разработанной методике. Изложена структурно-алгоритмическая модель управления селекционной работой в диалоговом режиме "Селекционер - ПК" для прогнозирования результатов, принимаемых решений селекционером. Модель может использоваться для обоснования исходных требований на разработку новых технических средств и приборов.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-37

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Горобей В. П. 
Дослідження робочих органів зернової сівалки для технології з мінімальною обробкою грунту / В. П. Горобей, В. А. Лузін, Р. А. Вожегова // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2013. - Вип. 13, т. 4. - С. 162-170. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Викладено результати досліджень щодо обгрунтування конструкцій лапових сошників рядових сівалок для енергозберігаючих технологій сівби зернобобових. Наведено конструкцію пристосування до висівного апарату зернових сівалок для сівби за технологіями з мінімальною обробкою грунту.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.41-35

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Горобей В. П. 
Механіко-технологічні і конструктивні основи підвищення ефективності робочих органів для сівби в селекції і насінництві : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.05.11 / В. П. Горобей; Тавр. держ. агротехнол. ун-т. - Мелітополь, 2017. - 40 c. - укp.

Вирішено науково-технічну проблему, що пов’язана з низькою техніко-економічною ефективністю виконання технологічних операцій селекційних посівів. Селекційно-насінницькі посіви з умовними етапами робіт розглядались на основі системного підходу з урахуванням структурних і функціональних аспектів. Система посівів на селекційно-насінницьких ділянках представлена як дослідницька модель у вигляді підсистем: сівалка і дослідне поле. Основними показниками, що характеризують ефективність системи процесів селекційно-насінницьких посівів сільськогосподарських культур, є агротехнічні показники якості, продуктивність, енергозбереження, скорочення витрат. Розроблено наукові основи узгодження взаємодії запропонованих висівних робочих органів із грунтом та функціонування системи автоматичного управління висівом насіння. У разі моделювання технологічних процесів розроблені методики досліджень та процедура обгрунтування їх конструктивних та функціональних параметрів, які використані для вирішення задач сівби за енергоощадними технологіями та підвищення ефективності сівалок. Застосування системи автоматичного управління висівом насіння зменшує металоємність селекційно-насінницької сівалки на 10%, розширює діапазон регулювань норм висіву в 3,75 раза. Підвищення сталості глибини висіву насіння в межах агротехнологічного допуску збільшує врожайність зернових культур до 10%, а використання вібрації сошників зменшує тяговий опір до 20%.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.41-12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА427429 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Теорія і проектування робочих органів сівалок для селекції та насінництва зернових культур : монографія / А. С. Заришняк, В. В. Адамчук, В. М. Булгаков, І. В. Головач, Г. М. Калетник, В. П. Горобей; ред.: В. В. Адамчук. - Київ : Аграр. наука, 2017. - 316 c. - Бібліогр.: с. 294-315 - укp.

Розглянуто основи теорії і розрахунку робочих органів сівалок для селекції та насінництва зернових культур. Теоретично обгрунтовано параметри та конструкції багатьох сівалок та їх робочих органів, зокрема висівних апаратів і сошників. Наведено оптимізацію параметрів робочих органів сівалок, що використовуються в селекції й насінництві зернових культур. Наведено також розроблені нові конструктивні рішення.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.41-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА820699 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського